Murem za polskim mundurem

 

Od ponad dwóch miesięcy żołnierze WOT pełnią wymagającą służbę na wschodniej granicy naszego. Polki i Polacy z całego kraju przekazują podziękowania i wyrazy wsparcia.

Akcję "Murem za Polskim Mundurem" rozpoczęli internauci. Teraz włączyła się w nią cała Polska. Każdego dnia podziękowania składane są dla żołnierzy za ich wysiłek. Mieszkańcy rejonów przygranicznych robią to osobiście, mieszkańcy innych części kraju przesyłają pozytywne słowa poprzez social media, natomiast najmłodsi Polacy przesyłają laurki. Nadsyłane podziękowania można liczyć już nie w setkach a w tysiącach.

Ogrom wsparcia, jaki z każdej strony otrzymują żołnierze WOT przechodzi wszelkie oczekiwanie. Dla każdego Terytorialsa, nie ma ważniejszego wyróżnienia niż świadomość, że Polacy stoją za nim murem i doceniają codzienne wysiłki na rzecz bezpiecznej Ojczyzny.

Na ręce wszystkich składamy wielkie podziękowania. Każdy gest motywuje nas mocniej i mocniej do działania. A dobre słowo ma największą moc napędową.

Zespół prasowy WOT

Załączniki

powiązane informacje

Kolejna Wielkanoc na straży granicy RP
#SilneWsparcie,  Społeczne,  Tradycja,  Ukraina,  Wydarzenia,  Siły Zbrojne RP,  Klisz 
Działania WOT w 2022 roku
#SilneWsparcie,  SP Sonda,  Agrykola,  Szkolenia i ćwiczenia,  Zarządzanie Kryzysowe,  Zaciąg,  Przysięgi,  Lokalne,  Międzynarodowe,  Ukraina,  Zdrowy styl życia,  Uchodźcy,  CSWOT,  Niezawodna pomoc,  Kwalifikacja wojskowa,  Społeczne,  Tradycja,  Sprzęt i uzbrojenie,  Powołanie 
Już rok wspieramy SG w ochronie granicy RP
#SilneWsparcie,  Społeczne,  Szkolenia i ćwiczenia,  Lokalne,  Wydarzenia 
Terytorialsi w stałej gOTowości - KOP-22
Kukuła,  #SilneWsparcie,  Szkolenia i ćwiczenia,  Uchodźcy,  Szkolenie w SRO