Strony www brygad OT już gotowe

 

19 grudnia br. uruchomiono strony internetowe należące do brygad Obrony Terytorialnej. Od teraz, w jednym miejscu można znaleźć informacje bezpośrednio dotyczące brygad OT oraz aktualności z ich działalności.  

Od czwartku 19 grudnia br. wszyscy zainteresowani lokalnym wymiarem działalności Wojsk Obrony Terytorialnej mogą korzystać z serwisów internetowych należących do jedenastu brygad Obrony Terytorialnej.

Przygotowując strony brygad postawiliśmy na terytorialny charakter naszej Formacji. Naszym głównym celem było to, by odbiorca mógł odnaleźć tam najważniejsze informacje o interesującej go brygadzie oraz mógł zobaczyć jak funkcjonuje ona w aspekcie lokalnym – poinformował  ppłk Marek Pietrzak, Rzecznik Prasowy DWOT.

Główny widok stron składa się z sekcji: teren naszych działań - zawiera opis działań brygady, aktualności - czyli najważniejsze wydarzenia mające miejsce w brygadzie, tradycje - opowiada o korzeniach każdej z brygad, poznaj nas - opisuje sylwetki wybranych żołnierzy, multimedia - galeria zdjęć ze szkoleń i uroczystości. Ponadto na stronach znajdują się zakładki: o nas, jak wstąpić, pozostań sobą, współpraca i kontakt.

W powstałych serwisach znaleźć można więc zarówno informacje podstawowe m.in o dowódcach brygad, batalionów, strukturze i obszarze funkcjonowania brygad, jak i te dotyczące lokalnego charakteru ich funkcjonowania np. działań podejmowanych na rzecz lokalnych społeczności.

Strony brygad wpisują się w projekt resortu obrony narodowej zmierzający do skupienia stron internetowych dowództw dywizyjnych i brygadowych, wojsk operacyjnych i obrony terytorialnej w jednym portalu.

Zapraszamy do zapoznania się ze stronami:

1 PBOT – https://www.wojsko-polskie.pl/1bot/ 

2 LBOT – https://www.wojsko-polskie.pl/2bot/

3 PBOT – https://www.wojsko-polskie.pl/3bot/

4 W-MBOT – https://www.wojsko-polskie.pl/4bot/

5 MBOT – https://www.wojsko-polskie.pl/5bot/

6 MBOT – https://www.wojsko-polskie.pl/6bot/

7 PBOT – https://www.wojsko-polskie.pl/7bot/ 

9 ŁBOT –  https://www.wojsko-polskie.pl/9bot

10 ŚBOT – https://www.wojsko-polskie.pl/10bot/

11 MBOT – https://www.wojsko-polskie.pl/11bot/

12 WBOT – https://www.wojsko-polskie.pl/12bot/ 

Martyna WOJENKA
specjalistka DWOT

powiązane informacje

Wojsko gOTowe na kobiety
Kadrowe,  Społeczne,  Innowacje 
Jak przygotować rodzinę na pobieranie wymazów?
Społeczne,  Szkolenia i ćwiczenia,  Innowacje 
Wracają do służby na czas kryzysu
Medyczne,  Społeczne,  Szkolenia i ćwiczenia,  Innowacje